Druhy venušiných guličiek

Teraz sa zameriame na rôzne druhy venušiných guličiek. Delíme ich podľa použitia na: bežné, análne, thajské a vibračné venušine guličky.  Teraz si jednotlivé druhy bližšie špecifikujeme.
 
  • Klasické venušine guličky sú tie najznámejšie, ktoré pozná asi každý. Sú to klasické guličky prepojené šnúrkou. V ich vnútri sa nachádza menšia kovová gulička. Ich aplikácia sa odporúča počas fyzických aktivít, prechádzok, behov alebo cvičenia. Vtedy totižto je ich účinok najvýraznejší. Klasické venušine guličky sú erotická pomôcka, ktorá sa používa primárne na vagínálnu penetráciu.
 
  • Análne venušine guličky patria taktiež medzi veľmi obľúbené a často vyhľadávané druhy venušiných guličiek. Sú vyrobené v rôznych veľkostiach tak, aby začiatočníci mohli začať s menšími veľkosťami a postupne veľkosť zväčšovať. Análne venušine guličky majú zväčša viac ako len dve guličky. Sú určené pre všetkých milovníkov análneho sexu. Taktiež aj pre tých, ktorí análny sex ešte neskúšali, ale majú záujem tak učiniť.
 
  • Thajské venušine guličky patria medzi  vyhľadávané sexuálne pomôcky. Využívajú sa na stimuláciu všetkých zakončení v análnom otvore. Guličky sú usporiadané od najmenšej po najväčšiu v reťazci upevnenom za sebou. Vyrobené sú z hladkého materiálu, ktorý už aj s malou dávkou lubrikačného gélu dokáže robiť zázraky. Thajské venušine guličky sú dostupné v rôznych veľkostiach. Začiatočníkom odporúčame začať s menšou veľkosťou a postupne ju zväčšovať. Za pomoci tohto výrobku si užijete veľké vzrušenie stimuláciou oblastí, na ktoré ste sa ešte možno nikdy nesústredili.
 
  • Vibračné venušine guličky sú v podstate klasické guličky, ktoré sú elektrické. Súčasťou guličiek je ovládanie pomocou ktorého sa ovládajú vibrácie guličiek. Guličky je možné používať ako obyčajné alebo vibračné. Vibrácie príjemne stimulujú a u mnohých žien vyvolávajú nové druhy vzrušenia. 
 
  • Tantrické venušine guličky  majú taktiež veľmi dlhú históriu. Tieto venušine guličky spoznáte tak, že nie sú prepojené šnúrkou. Ich hlavným účelom je posilniť pošvové svalstvo. Tieto guličky sú vhodné pre ženy po pôrode na uvoľnenie stiahnutých pošvových svalov. Tantrické venušine guličky sa používajú prevažne v stoji. Žena si ich vloží do vagíny a snaží sa ich v nej udržať tak dlho ako je to len možné. Takýmto spôsobom zlepšuje aj svoj sexuálny život. Používaním tantrických venušiných guličiek sa zo ženy stáva dokonalá milovníčka.  
Kúpiť venušine guličky »

Excite-Her nabíjateľné kegel vibračné vajíčko

34,90 €

Detail

Lelo Hula Beads fialová

188,90 €

Detail

Gvibe Geisha Balls Mini sada venušiných guličiek

34,90 €

Detail

Viac venušinych guličiek