Ako používať venušiné guličky

Základom správneho použitia venušiných guličiek je zbaviť sa strachu a predsudkov. Samotné používanie týchto guličiek je absolútne bezbolestné, bezpečné a veľmi príjemné. Taktiež sa nemusíte znepokojovať myšlienkami, že sa guličky vo vás „stratia“ a vy ich nebudete môcť vytiahnuť von. Tento scenár je nereálny, nakoľko guličky sú medzi sebou priviazané šnúrkou a šnúrka vyčnieva aj von z vašej pošvy tak, aby ich bolo možné čo najjednoduchšie kedykoľvek vytiahnuť.

Postupujeme rovnako ako pri používaní vibrátora. Dôležité je použitie lubrikačného gélu. Gélom je potrebné natrieť celú plochu guličiek, tým si uľahčíme samotnú aplikáciu guličiek do vagíny. Guličky pomaly vkladáme do vagíny, jednu po druhej, a necháme sa unášať neopísateľným pocitom uspokojenia. Ich používanie je rovnako jednoduché ako používanie tampónu, takže sa nemusíte ničoho obávať. Pri používaní môžete bez obáv využiť vlastnú fantáziu a hrať sa s nimi bez akýchkoľvek zábran. Venušine guličky vám zaručene navodia tú správnu, sexuálnu náladu.

Obľúbenú erotickú pomôcku - venušine guličky spočiatku používajte len doma, pretože môžete mať menší problém ich vo vnútri udržať, avšak tento pocit sa po chvíli tréningu stratí. Nemusíte sa obávať experimentovania. Používajte ich pri rôznych prechádzkach, behoch alebo iných druhoch cvičenia. Už po niekoľkých použitiach zistíte, ktorá aktivita vám najviac vyhovuje. Po dohode so sexuálnym partnerom ich môžete vyskúšať aj u vás v posteli. Bude to veľmi príjemné osvieženie sexuálneho života.

Pri používaní venušiných guličiek sa nesmie zabudnúť na dodržiavanie hygieny. Po použití je potrebné guličky vždy vyčistiť vodou a antibakteriálnym prípravkom na to určeným. Nezabudnite guličky po umytí  poriadne vysušiť a odložiť na tmavé miesto bez priameho slnečného žiarenia. 
Kúpiť venušine guličky »

Lelo Hula Beads fialová

188,90 €

Detail

Kegel tréningová sada vajíčok na cvičenie 5 ks

47,90 €

Detail

BFit Classic silikónové venušine guličky - ružové

16,90 €

Detail

Viac venušinych guličiek