Ďalšie erotické pomôcky

Zaujímajú Vás erotické pomôcky? Chcete sa dozvedieť, ako ich správne používať, čo je dobré a čo nie? Máte nezodpovedané otázky? Pripravili sme pre Vás sériu rozsiahlich webových stránok, kde sa dozviete odpovede na všetky Vaše otázky ohľadom erotických pomôcok predávaných v našom sexshope.
Budeme radi, keď sa dozviete niečo nové a prípadne vyskúšate nové erotické hračky, ktoré okorenia Váš sexuálny život.
 
afrodiziakum.eu
Idete na prvé rande a chcete zaujať? Alebo len tak na "lov" do klubu? Ak nie ste alfa samec, určite sa vám bude hodiť nejaké afrodiziakum alebo feromóny. Pozrite si podrobný prehľad toho, čo je dostupné v sexshopoch, čo a ako účinkuje a koľko to stojí.
 
španielske-mušky.sk
Španielske mušky sú určené hlavne pre páry, kde po rokoch spoločného milovania akosi vyprchala iskra. Naštartujú a pomôžu odhodiť zábrany a možno vďaka nim znovu objavíte stratenú vášeň.
 
vákuová-pumpa.sk
Máte milujúceho partnera, ale chceli by ste vyskúšať, aké by to bolo, keby mal penis aspoň o pár centimetrov väčší? Alebo má skôr problém s erekciou? Nič nie je stratené. Na oba tieto problémy veľmi dobre poslúži vákuová pumpa, ktorá je lacná, bezbolestná a veľmi efektívna. Prečítajte si viac info.
 
vibračné-vajíčka.sk
Všetko čo ste chceli vedieť o vibračných vajíčkach. Vyčerpávajúca príručka.
 


 
Kúpiť venušine guličky »

Nabíjateľné silikónové vibračné vajíčko / venušine guličky Kegel Ball Advanced

44,90 €

Detail

Silikónové závažia na Kegelove cvičenia Kegel Set 2 ks

24,90 €

Detail

Pelvix vaginálne vajíčko na posilnenie panvového dna

38,90 €

Detail

Viac venušinych guličiek